… Лале ли си, зюмбюл ли си, гюл ли си?
Ако се бях родила в друго време, в друга държава, вероятно с моя свръхчувствителен нос щях да направя кариера. Спомням си един френски филм, в който Люи дьо Фюнес чудесно превъплати на екрана човек с подобни способности. Тоя дар божи си го имам от малка. Само като минех по улицата Прочетете повече